Сценарій дитячого дня народження за мотивами ігор “Minute To Win It”
Старшій донці мало виконатись 8, в цьому році вона стала першокласницею. Я довго думала над тим яким чином відсвяткувати її день народження, варіантів було безліч – тематична вечірка, квест, аквапарк, на останок. Проте я прекрасно пам”ятала минулорічний досвід – квест за мотивами “Пеппі Довгапанчоха” мало не розвалився на частини через вибрики погоди (день народження взимку). Вирішила влаштувати свято дома, але думка про купу дітей – а Ярослава дуже хотіла бачити усю школу (слава святим, в школі всього до двадцяти дітей)) – не давала спати – чим іх всіх зайняти?
Відповідь з”явилась!
Серія простих, динамічних, різних конкурсів – в яких приймає участь кожен – те що треба.
Отже, для проведення конкурсів мені знадобились:
- пісочний годинник (саме пісочний – аби усі могли спостерігати за плином часу)
- 3 пачки печіва – за смаком будь-яке. можна брати і більше – печіво буде падати, частина розтопчиться, з”їсться))
- музика – веселе супроводження конкурсів. на своєму досвіді пересвідчилась – наскільки влучно підібрана музика створює потрібну атмосферу!
- макарони-трубочки
- спагетті
- одноразові тарілки
- одноразові ложки
- коробки від вівсяних пластівців
- мотузки
- кульки для настільного тенісу
- великі гайки
- дерев”яні довгі шпажки
- одноразові стакани – 42 шт.
- капронові колготи – 2 шт.
- монети
- туалетний папір
- жестяні банки від напоїв – 2 шт.
- резинки (тонкі, для грошей))
- крупна квасоля
- трубочки для коктейлю
- надувні кулькі
Дома я розкреслила велику таблицю для запису результатів. В стовбчику ліворуч були назви конкурсів. В “шапці” – назви команд. Так, дітей прийшлось розбити на команди по-двоє, в кожному конкурсі приймав участь один учасник з команди.
Кожен конкурс тривав рівно хвилину. Хто справився – 5 балів, хто не встиг – 3 бала за спробу. під час кожного конкурсу звучит запальна музика – вона заряджає додатковим азартом.
- Діти розбиваються на пари в команди – кожна пара придумує собі назву. Назви були просто бомбезні! “Бубух”, “Крокозубри”, “Майн стів” і т.д.
- “Печиво на лобі” По черзі виходять учасники різних команд, кладуть на лоб по печіву і нвмвгаються без рук, рухаючи виключно лицьовими м”язами перемістити печіво в район роту. Це надзвичайно смішно!
- “Швидкі макарони” Перед кожним учасником одноразові тарілки. Треба перенести усі 10 макаронин в іншу тарілку, використовуючи рот і довгу спагетті.
- “Дикі танці” В коробці від вівсяних пластівців робипо прямокутний отвір приблизно 15Х5 см. просовуємо мотузку з іншої сторони аби коробку можна було зафіксувати на талії. Прив”язуємо коробку так щоб вона була ззаду у учасника. В коробку кладемо 10 кульок для настільного тенісу. Вмикаємо запальну музику. Далі учасник має рухатись так аби витрясти всі кульки без рук! Це, круто, люди! Я б сама так поскакала)
- “Гайки!” Необхідно збудувати з 5ти гайок вежу, ставлючи їх на ребро одна на одну, використомуючи дерев”яну шпажку.
- “Стаканопіраміда” Назва говорить за себе – будуємо з великих одноразових склянок будиночок. Один будинок – 21 стакан.
- “Шалені колготи”. В “носки” капронових колгот кладемо монети, колготи одягаємо на руки. Руки одна одній не допомагають!
- “Збий банку”. Зізнаюсь, тут виявились складноші. Спочатку, я ніде не змогла знайти жестяних банок, напоїв з банок не п!ю. Але, що вже зробиш – купила і випила – така моя душенька економна).
Між двома стільцями кладем палку на ней вішаємо на туалетному папері 2 жестяні баночки від напоїв. Папір не прив!язуємо – просто всовуємо краєчок в банку. Треба з відстані в 1 метр збити банку ризинкою. Всі мали стріляти, натягуючи резинку між пальців за принципом рогатки. Не виходило. тоді діти стали просто кидати резинками – і банки впали – радість! - “Квасолі-мандрівниці” Перемістити квасолі з однієї тарілки в іншу за допомогою соломинки для коктейлю.
- “Здуй стакан” ставимо на край столу 10 одноразових стакані, даємо дитині кульку. Треба за хвилину надути кульку і “здути” стакани зі столу повітрям з кулькі.
- “Пелікан” Перемішуємо з однієї тарілки в іншу 10 кульок для настільного тенісу за допомогою одноразоваї ложки, зажатої зубами.
Ну от і всі конкурси. Не зважаючи на те, що все відбувалось дуже швидко, дійство зайняло близько 2х годин і всі були раді, що прийшов фінал) Підраховуємо бали, визначаємо переможців. Перші три місця нагороджуємо першими, потім усіх. Призи однакові. Я зробила медалі з шоколадних монет – приклеїла їх силіконом до мотузок. Звучала урочиста музика, я називала назви команд, всі тисли їм руки, вішала на шиї медалі – було дуже весело. Потім, звісно, був стіл.
В кінці був ще один сюрприз – святкова піньята з купою блискіток і цукерок всередині. Ярослава мала право першою втовкти піньяту. Але та була дуже міцна і далі їй допомагали хлопці)
а далі – хмара з кольорового конфеті, блискіток, цукерок і всезагальний вереск щастя!)
На дискотеку ні в кого не вистачило сил і в мене в першу чергу)
Яся була щаслива. Мене трохи хвилювало – чи не буде вона сумна через те, що в святі не було вираженого акценту саме на її персоні як іменинниці, ще й в конкурсах її команда посіла 4те місце… Проте, ні – вона була рада, і ще довго згадувала різні дотепні моменти, і мені здається, подібний досвід, ще більше здружує дітей, дарує спільні приємні спогади.
Для себе я зрозуміла – не варто боятись великого дитячого колектива на святі. І ще – мені давно не було так весело!
Comments:
No comments