Сценарій дитячого дня народження за мотивами ігор “Minute To Win It”

Сценарій дитячого дня народження.

Старшій донці мало виконатись 8, в цьому році вона стала першокласницею. Я довго думала над тим яким чином відсвяткувати її день народження, варіантів було безліч — тематична вечірка, квест, аквапарк, на останок. Проте я прекрасно пам”ятала минулорічний досвід — квест за мотивами “Пеппі Довгапанчоха” мало не розвалився на частини через вибрики погоди (день народження взимку). Вирішила влаштувати свято дома, але думка про купу дітей — а Ярослава дуже хотіла бачити усю школу (слава святим, в школі всього до двадцяти дітей)) — не давала спати — чим іх всіх зайняти?

Відповідь з”явилась!

Серія простих, динамічних, різних конкурсів — в яких приймає участь кожен — те що треба.

Отже, для проведення конкурсів мені знадобились:

 • пісочний годинник (саме пісочний — аби усі могли спостерігати за плином часу)
 • 3 пачки печіва — за смаком будь-яке. можна брати і більше — печіво буде падати, частина розтопчиться, з”їсться))
 • музика — веселе супроводження конкурсів. на своєму досвіді пересвідчилась — наскільки влучно підібрана музика створює потрібну атмосферу!
 • макарони-трубочки
 • спагетті
 • одноразові тарілки
 • одноразові ложки
 • коробки від вівсяних пластівців
 • мотузки
 • кульки для настільного тенісу
 • великі гайки
 • дерев”яні довгі шпажки
 • одноразові стакани — 42 шт.
 • капронові колготи — 2 шт.
 • монети
 • туалетний папір
 • жестяні банки від напоїв — 2 шт.
 • резинки (тонкі, для грошей))
 • крупна квасоля
 • трубочки для коктейлю
 • надувні кулькі

Дома я розкреслила велику таблицю для запису результатів. В стовбчику ліворуч були назви конкурсів. В “шапці” — назви команд. Так, дітей прийшлось розбити на команди по-двоє, в кожному конкурсі приймав участь один учасник з команди.
Кожен конкурс тривав рівно хвилину. Хто справився — 5 балів, хто не встиг — 3 бала за спробу. під час кожного конкурсу звучит запальна музика — вона заряджає додатковим азартом.

 

 1. Діти розбиваються на пари в команди — кожна пара придумує собі назву. Назви були просто бомбезні! “Бубух”, “Крокозубри”, “Майн стів” і т.д.

  Сценарій дитячого дня народження.

 2. “Печиво на лобі” По черзі виходять учасники різних команд, кладуть на лоб по печіву і нвмвгаються без рук, рухаючи виключно лицьовими м”язами перемістити печіво в район роту. Це надзвичайно смішно!

  Сценарій дитячого дня народження.

 3. “Швидкі макарони” Перед кожним учасником одноразові тарілки. Треба перенести усі 10 макаронин в іншу тарілку, використовуючи рот і довгу спагетті.

  Сценарій дитячого дня народження.

 4. “Дикі танці” В коробці від вівсяних пластівців робипо прямокутний отвір приблизно 15Х5 см. просовуємо мотузку з іншої сторони аби коробку можна було зафіксувати на талії. Прив”язуємо коробку так щоб вона була ззаду у учасника. В коробку кладемо 10 кульок для настільного тенісу. Вмикаємо запальну музику. Далі учасник має рухатись так аби витрясти всі кульки без рук! Це, круто, люди! Я б сама так поскакала)

  Сценарій дитячого дня народження.

 5. “Гайки!” Необхідно збудувати з 5ти гайок вежу, ставлючи їх на ребро одна на одну, використомуючи дерев”яну шпажку.

  Сценарій дитячого дня народження.

  Сценарій дитячого дня народження.

 6. “Стаканопіраміда” Назва говорить за себе — будуємо з великих одноразових склянок будиночок. Один будинок — 21 стакан.

  Сценарій дитячого дня народження.

 7. “Шалені колготи”. В “носки” капронових колгот кладемо монети, колготи одягаємо на руки. Руки одна одній не допомагають!

  Сценарій дитячого дня народження.

 8. “Збий банку”. Зізнаюсь, тут виявились складноші. Спочатку, я ніде не змогла знайти жестяних банок, напоїв з банок не п!ю. Але, що вже зробиш — купила і випила — така моя душенька економна).
  Між двома стільцями кладем палку на ней вішаємо на туалетному папері 2 жестяні баночки від напоїв. Папір не прив!язуємо — просто всовуємо краєчок в банку. Треба з відстані в 1 метр збити банку ризинкою. Всі мали стріляти, натягуючи резинку між пальців за принципом рогатки. Не виходило. тоді діти стали просто кидати резинками — і банки впали — радість!

  Сценарій дитячого дня народження.

 9. “Квасолі-мандрівниці” Перемістити квасолі з однієї тарілки в іншу за допомогою соломинки для коктейлю.

  Сценарій дитячого дня народження.

 10. “Здуй стакан” ставимо на край столу 10 одноразових стакані, даємо дитині кульку. Треба за хвилину надути кульку і “здути” стакани зі столу повітрям з кулькі.

  Сценарій дитячого дня народження.

 11. “Пелікан” Перемішуємо з однієї тарілки в іншу 10 кульок для настільного тенісу за допомогою одноразоваї ложки, зажатої зубами.

  Сценарій дитячого дня народження.

Ну от і всі конкурси. Не зважаючи на те, що все відбувалось дуже швидко, дійство зайняло близько 2х годин і всі були раді, що прийшов фінал) Підраховуємо бали, визначаємо переможців. Перші три місця нагороджуємо першими, потім усіх. Призи однакові. Я зробила медалі з шоколадних монет — приклеїла їх силіконом до мотузок. Звучала урочиста музика, я називала назви команд, всі тисли їм руки, вішала на шиї медалі — було дуже весело. Потім, звісно, був стіл.

В кінці був ще один сюрприз — святкова піньята з купою блискіток і цукерок всередині. Ярослава мала право першою втовкти піньяту. Але та була дуже міцна і далі їй допомагали хлопці)

Сценарій дитячого дня народження.
а далі — хмара з кольорового конфеті, блискіток, цукерок і всезагальний вереск щастя!)

На дискотеку ні в кого не вистачило сил і в мене в першу чергу)

Яся була щаслива. Мене трохи хвилювало — чи не буде вона сумна через те, що в святі не було вираженого акценту саме на її персоні як іменинниці, ще й в конкурсах її команда посіла 4те місце… Проте, ні — вона була рада, і ще довго згадувала різні дотепні моменти, і мені здається, подібний досвід, ще більше здружує дітей, дарує спільні приємні спогади.

Для себе я зрозуміла — не варто боятись великого дитячого колектива на святі. І ще — мені давно не було так весело!


Комментарии:

Нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *