Лекції з історії моди

Лекція з історії моди

Привіт! Я – Віта Бартош – модельєр, художниця, викладачка історії мистецтв, засновниця Школи Моделювання та Дизайну Одягу для Дітей та дослідниця історії моди. Запрошую Вас на Модні теревені!

Автор курса по моделюванню
Dali

«Модні теревені» це зустрічі розважально-пізнавального характеру. Складається зустріч з лекційної та практичної частин. У лекційній частині, учасники познайомляться з історією видатних дизайнерів одягу, будинків мод, модних напрямків і течій, історією моди в кіно в цілому та в конкретних фільмах, зокрема; ми зануримось у світ стилю та  дослідимо зв’язок між світовими подіями та модними тенденціями.

Розповідь супроводжується слайдами, що проектуються на екрані аби з головою занурити слухача у атмосферу розповіді.
У практичній частині кожен учасник відчує себе справжнім дизайнером і створить свої ескізи моделей одягу. Залежно від тематики зустрічі, практична частина зайняття може виконуватись у колажній техніці, аквареллю, гуашшю чи акрилом.

За бажанням, під час зайняття, учасникам буде запропоноване вино, країна походження якого співпадає з країною де відбуваються події лекції.
Тривалість зустрічі – 1,5 години.

Dali

Программа лекцій

Будинок мод гуччі
Будинок мод Гуччі – історія злетів та падіннь, любові, ненависті, жаги, удачі, зради та перемоги протягом 100 років існування бренду
Ельза Скіапареллі – видатна французська дизайнерка італійського походження, що не зважаючи на прикрощі долі зуміла стати найяскравішою фігурою у світі моди між двома світовими війнами. Скіапареллі одягала у свої сукні найкрасивіших, найсміливіших і найбагатших своїх сучасниць: Марлен Дітріх, Кетрін Гепберн, герцогиня Віндзорська Уолліс Сімпсон та багатьох інших. Дизайнерка стала відомою засновницею та адепткою сюрреалізму в моді, створювала одяг у тандемі з Сальвадором Далі
Скіапареллі
Діор
Крістіан Діор – французький дизайнер, творець, концепції «new look» – мабуть, найжіночнішого стилю усіх часів. Тонка талія, прилеглій ліф та пишний крінолін завоювали Європу, Америку, а, згодом, увесь світ. Цей силует неймовірно жіночно виглядає і сьогодні! Крістіан Діор – ввів поняття «haute couture» («високої моди») та «одягав» Марлен Дітріх, Едіт Піаф
Коко Шанель – мабуть, найвідоміша дизайнерка 20го сторіччя. Проте, її історія неймовірна заплутана, адже ще за життя, Габріель Шанель постійно змінювала свою біографію, вигадуючи нові факти. Дизайнерка прожила довге насичене життя і ввела в моду речі, без яких ми не уявляємо свій гардероб!
Шанель
Баленсіага

«Тільки Баленсіага – кутюрьє в прямому змісті цього слова, а інші – просто модні дизайнери» Коко Шанель.
«Учитель усіх нас» – так Баленсіагу називав величний Крістіан Діор.

Крістобаль Баленсіага іспанський дизайнер, винахідник нових силуетів та експериментатор з тканинами та текстурами. Створював розкішні сукні для королівських сімей та форму для стюардес. У своїх культових витворах спирався на історичну спадщину і трансформував у модний одяг  костюми матадорів, священників, монахів, кардиналів та танцюристів фламенко.

Ів Сен Лоран – геніальний французський модельєр, який почав свою карьєру у юному віці як помічник Крістіана Діора. Зовсім скоро став самостійним, заснував власний будинок мод, здійснив безліч модних відкриттів, популярних і сьогодні. Надав жінкам нове відчуття свободи і стилю. Одягав найзнаменитіших жінок, серед яких були його найближчі подруги та музи – Катрін Деньов та Одрі Хебберн.
Ів Сен Лоран

Запис на лекцію

    Контакти

    Сторінка Школи моделювання у Фейсбук

    Телефон (Вайбер, Телеграм): +38 098 00-55-350